RFI

    RFI

    Wyślij do nas wiadomość, skontaktujemy się z Tobą

    Specjalista w Dziale Logistyki i Certyfikacji Serii

    Twój zakres obowiązków:

    • Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie dokumentów systemu zapewnienia jakości w zakresie działu,
    • Udział w procesie zarządzania ryzykiem,
    • Udział w rozpatrywaniu odchyleń,
    • Nadzór nad zwolnieniowymi badaniami analitycznymi,
    • Ocena dokumentacji z wytwarzania produktów leczniczych zgodnie z wymaganiami GMP,
    • Przygotowywanie dokumentacji będącej podstawą do certyfikacji serii,
    • Nadzór nad łańcuchem dostaw produktu leczniczego,
    • Nadzór nad organizacją/realizacją transportu produktu leczniczego (transport krajowy/międzynarodowy/import/eksport),
    • Nadzór nad magazynowaniem/przechowywaniem/dystrybucją produktu leczniczego,
    • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami,
    • Udział w inspekcjach organów nadzorujących.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Minimum rok doświadczenia w firmie posiadającej zezwolenie na wytwarzanie lub import produktów leczniczych lub hurtowni farmaceutycznej,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. B1),
    • Wiedza z zakresu przepisów prawa farmaceutycznego oraz zagadnień związanych z systemem jakości GMP/GDP,
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • Komunikatywność, dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia.

    To oferujemy:

    • Niekorporacyjne środowisko pracy,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
    • Pracę w trybie hybrydowym (w formie: tydzień pracy stacjonarnie z biura, tydzień zdalnie) oraz ruchomy czas pracy,
    • Kursy językowe,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Spotkania integracyjne,
    • Kafeteria MyBenefit, Karta sportowa,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Parking firmowy,
    • Program poleceń pracowniczych.