RFI

    RFI

    Wyślij do nas wiadomość, skontaktujemy się z Tobą

    Specjalista w dziale Pharmacovigilance -System Jakości PhV

    Twój zakres obowiązków:

    • Udział w tworzeniu systemu jakości SciencePharma oraz Klientów w zakresie pharmacovigilance,
    • Projektowanie i implementacja procedur (SOP), instrukcji (INS), aneksów i innych typów dokumentów systemowych,
    • Udział lub organizacja analiz ryzyka związanych z procesami pharmacovigilance; przygotowanie dokumentów systemowych dla tego procesu,
    • Przygotowanie/weryfikacja szczegółowego opisu systemu monitorowania działań niepożądanych produktów leczniczych (PSMF),
    • Przygotowanie lub aktualizacja umów SDEA (Safety Data Exchange Agreement) z Partnerami SciencePharma lub Klientów,
    • Udział lub prowadzenie audytów z zakresu pharmacovigilance wraz z przygotowaniem odpowiednich dokumentów systemowych dla tego procesu (np. agenda, kwestionariusz, raport z audytu). Udział w Inspekcjach z zakresu pharmacovigilance,
    • Nadzór i koordynacja czynności związanych z wprowadzaniem bądź też wyłączaniem Klienta lub jego produktu/ów do systemu Pharmacovigilance SciencePharma,
    • Współpraca z Klientami, dla których SciencePharma świadczy usługi PV local pointa w Polsce.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie: farmacja / nauki biologiczne / zarządzanie jakością,
    • Doświadczenie w przygotowywaniu SOP i INS systemowych,
    • Doświadczenie w prowadzeniu audytów systemu jakości / pharmacovigilance,
    • Dobra znajomość medycznego języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Chęć poznawania Pharmacovigilance w szerszym znaczeniu (współpraca z innymi członkami zespołu PhV zajmującymi się zarówno opracowywaniem przypadków, jak i zadaniami systemowymi czy też medical writing),
    • Dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w przygotowaniu/aktualizacji PSMF,
    • Doświadczenie w przygotowaniu / aktualizacji umów SDEA.

    To oferujemy:

    • Niekorporacyjne środowisko pracy,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w trybie hybrydowym oraz ruchomy czas pracy,
    • Kursy językowe,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Spotkania integracyjne,
    • Kafeteria MyBenefit, Karta sportowa,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Parking firmowy,
    • Program poleceń pracowniczych.