RFI

    RFI

    Wyślij do nas wiadomość, skontaktujemy się z Tobą

    Młodszy Prawnik

    Twój zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie projektów umów (m.in. umów o poufności, umów handlowych i jakościowych w obszarze farmacji), opinii prawnych, pism, procedur oraz innych dokumentów prawnych i korporacyjnych
    • Analiza przepisów prawa krajowego i europejskiego oraz orzecznictwa w zakresie wybranych zagadnień prawnych i klarowne przedstawianie wniosków
    • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych mających znaczenie dla funkcjonowania spółki
    • Bieżące kontakty z klientami krajowymi i międzynarodowymi (również w trybie telekonferencji)
    • Wsparcie w prowadzeniu negocjacji z kontrahentami
    • Wsparcie w zakresie administrowania dokumentacją związaną z ochroną danych osobowych

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie: wyższe prawnicze (Aplikacja radcowska lub adwokacka – II rok będzie dodatkowym atutem)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej (w mowie i piśmie, minimum poziom B2)
    • Praktyczna znajomość  przepisów  prawa i postępowania cywilnego,  prawa administracyjnego oraz prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi
    • Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz biegła obsługa programów prawniczych
    • Chęć nauki i poszerzania wiedzy

    Mile widziane:

    • Znajomość przepisów Prawa Farmaceutycznego i rozporządzeń wykonawczych, znajomość przepisów dyrektyw z obszaru farmacji, w tym w szczególności obszarów związanych z zasadami Dobrej Praktyki Wytwarzania, Dobrej Praktyki Klinicznej oraz Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
    • Doświadczenie w przygotowywaniu umów handlowych, w tym w szczególności w języku angielskim

    To oferujemy:

    • Niekorporacyjne środowisko pracy
    • Pracę w trybie hybrydowym (w formie: tydzień pracy stacjonarnie z biura, tydzień zdalnie) oraz ruchomy czas pracy
    • Kursy językowe
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Spotkania integracyjne
    • Kafeteria MyBenefit, Karta sportowa
    • Prywatna opieka medyczna
    • Parking firmowy
    • Program poleceń pracowniczych