RFI

    RFI

    Wyślij do nas wiadomość, skontaktujemy się z Tobą

    Prawnik

    Twój zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie lub weryfikacja projektów umów handlowych i jakościowych obszarze farmacji;
    • Prowadzenie negocjacji z kontrahentami;
    • Sporządzanie i opiniowanie umów, pism, procedur oraz innych dokumentów prawnych i korporacyjnych;
    • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych mających znaczenie dla funkcjonowania spółki;
    • Raportowanie i bieżące kontakty z klientami międzynarodowymi;
    • Doradztwo prawne i przygotowywanie opinii prawnych w wybranym zakresie prawa farmaceutycznego;
    • Udział w spotkaniach i telekonferencjach z klientami;
    • Wsparcie w zakresie administrowania dokumentacją związaną z ochroną danych osobowych.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2 lata pracy w sektorze farmaceutycznym lub medycznym;
    • Dobra znajomość przepisów Prawa Farmaceutycznego i rozporządzeń wykonawczych, znajomość przepisów dyrektyw z obszaru farmacji, w tym w szczególności obszarów związanych z zasadami Dobrej Praktyki Wytwarzania, Dobrej Praktyki Klinicznej, Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej (w mowie i piśmie, minimum poziom B2);
    • Praktyczna znajomość przepisów  prawa i postępowania cywilnego,  prawa administracyjnego oraz prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi;
    • Doświadczenie w przygotowywaniu umów handlowych, w tym w szczególności w języku angielskim;
    • Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie;
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz biegła obsługa programów prawniczych;
    • Chęć nauki i poszerzania wiedzy.

    To oferujemy:

    • Niekorporacyjne środowisko pracy;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracę (na wyłączność);
    • Pracę w trybie hybrydowym oraz ruchomy czas pracy;
    • Kursy językowe;
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
    • Spotkania integracyjne;
    • Kafeteria MyBenefit, Karta sportowa;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Parking firmowy;
    • Program poleceń pracowniczych.