RFI

    RFI

    Wyślij do nas wiadomość, skontaktujemy się z Tobą

    Specjalista w dziale Pharmacovigilance – Zarządzanie ICSR

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie pojedynczym przypadkiem działania niepożądanego w tym m.in. kodowanie według terminologii MedDRA, follow-up, zgłoszenie do Agencji EU i non-EU,
    • Wykonywanie operacji ICSR download,
    • Wykonywanie procesu reconcilation z Partnerami,
    • Wprowadzanie danych o produktach leczniczych do bazy produktów xEVMPD i ich bieżąca aktualizacja,
    • Rejestracja podmiotów odpowiedzialnych w bazie EudraVigilance,
    • Przygotowanie raportów z procesu wykrywania sygnałów.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie: wyższe o profilu medycznym, farmaceutycznym, chemiczno-biologicznym,
    • Doświadczenie w zarządzaniu pojedynczym przypadkiem działania niepożądanego (w tym kodowanie według MedDRA),
    • Dobra znajomość medycznego języka angielskiego (pod kątem opisów działań niepożądanych znajdujących się w publikacjach),
    • Chęć poznawania Pharmacovigilance w szerszym znaczeniu (współpraca z innymi członkami zespołu PhV zajmującymi się zarówno opracowywaniem przypadków, jak i zadaniami systemowymi czy też medical writing),
    • Praktyczna znajomość programów MS Office.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w wykonywaniu operacji ICSR download i operacji w bazie xEVMPD.

    To oferujemy:

    • Niekorporacyjne środowisko pracy,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w trybie hybrydowym (w formie: tydzień pracy stacjonarnie z biura, tydzień zdalnie) oraz ruchomy czas pracy,
    • Kursy językowe,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Spotkania integracyjne,
    • Kafeteria MyBenefit, Karta sportowa,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Parking firmowy,
    • Program poleceń pracowniczych.